Invisalign Görünmez Aperey

Invisalign görünmez aperey, Görünmez, Çıkartılabilir ve Rahat

Kök kanal tedavisi ne zaman yapılır
Kök kanal tedavisi ne zaman yapılır?
10 October 2014
AIR FLOW PERIO ile Ağrısız ve Zararsız Diş Temizliği
Air Flow Perio ile ağrısız ve zarar vermeden Diş Temizliği
22 October 2014

Aperey, Ortodontik tedaviye yeni bir boyut getiren Invisalign görünmez apereyleri, diş çapraşıklıklarının düzeltilmesinde görünmez bir çözüm olup, bu sayede tedavi sonunda olduğu gibi tedavi süresince de gülümsemeniz mümkün olacaktır.

Invisalign tedaviniz, neredeyse görünmez, çıkartılabilir seri halinde alignerlardan oluşur. Bu alignerlar iki haftada bir sıradaki seri ile Align Technology’nin eşsiz ClinCheck yazılımının gerçekleştirdiği sanal tedavi planı ile değiştirilir. Her aligner sadece sizin dişleriniz için size özel üretilir ve her değişimde, dişleriniz azar azar, her hafta hareket eder, ta ki doktorunuz tarafından belirlenen final pozisyonlarına düzelerek ulaşana kadar.

Invisalign ile tedavi sırasında söylemediğiniz sürece kimse kullandığınız apareyleri fark etmeyecek, rahatça istediğiniz besini tüketebilecek ve gülümsemeniz her geçen gün düzelirken sosyal hayatınız da hiç etkilenmemiş olacaktır.

ortodonti

admin
admin
Diş Hekimi Baran Karaoğlu, estetik ve kozmetik diş hekimliği, gülüş tasarımı, lazer diş eti estetiği uygulamaları üzerinde çalışmaktadır.

Comments are closed.