LAMİNA ( YAPRAK PORSELEN) ile HIZLI ve KOLAY GÜLÜMSE ! | Klinik 34 İstanbul

LAMİNA ( YAPRAK PORSELEN) ile HIZLI ve KOLAY GÜLÜMSE !

BOTOX İLE DİŞ SIKMA VE GICIRDATMALARINDAN KURTULUN !
28 February 2015
Diş Temizleme ile lekelerinden Kurtulun
6 April 2015

Gülüş tasarımında kullandığımız yaprak porselenler ile istediğiniz gülümsemeye kısa sürede kolay bir şekilde kavuşabilirsiniz.

Bkz:
http://klinik34.org/tedaviler/dis-estetigi/lamina-veneerler/

Ön bölge estetik problemlerle kliniğimize başvuran hastalarımıza, 1 hafta gibi kısa sürede Lamina (yaprak porselen) ve Empress (tam seramik) gibi ileri estetik diş uygulamaları ile DOĞAL ve ESTETİK bir gülümseme kazandırıyoruz.

Nasıl yapılır ?

Ön bölge diş renkleşmeleri, eski dolgu renkleşmeleri, ön bölge diş kırıkları, çapraşık ve pozisyon bozukluğu olan dişler, kısa diş boyu, gibi estetik problemlerle bir çok hastamız kliniğimize başvurmaktadır.

Minimal invaziv hazırlıklarla diş yüzeyinden sadece 0,3 – 0,8 mm arasında aşındırma yapılarak gelecek olan estetik materyale yer açılır. LAMİNA, tırnak kalınlığında, diş dokusuna ve diş ışık geçirgenliğine en yakın materyalden üretilen ileri teknoloji ürünü olan bir uygulamadır. Dişin sadece ön yüzeyine özel yapıştırıcılar ile yapıştırılan yaprak porselenler estetiği sağlamak için çok ideal bir tedavi seçeneğidir.

Baran Karaoğlu
Baran Karaoğlu
Diş Hekimi Baran Karaoğlu, estetik ve kozmetik diş hekimliği, gülüş tasarımı, lazer diş eti estetiği uygulamaları üzerinde çalışmaktadır.

Bir cevap yazın